13 Temmuz 2007 15:12

Süper Bir Kız!

Ünlü Smallville dizisi aradığı genç kızı nihayet buldu!

Superman efsanesini herkes yakından tanıyor. Peki Supergirl'ü hatırlayan var mı? Bir zamanlar beyazperdede Helen Slater tarafından canlandırılan bir Supergirl vardı. Zaman içinde nedense unutuldu.Ünlü kahramanı küçük ekranda yaşatan Smallville dizisi, 7. sezonunda süper kızı yeniden popüler kültürün gündemine yerleştirecek. Laura Vandervoot, dişi süper kahramana hayat vermeye hazırlanıyor!Bakalım Superman'in marifetli kuzeni küçük ekrandaki dönüşünü beyazperdede tekrarlayacak mı? Yeni Superman serisinin taze kana ihtiyacı olabilir.
Yorumlar
  • hi nasil siniz

  • Bekleyin görün Smallvile 5. sezonunu iple çektiriyor ama en büyük gelişmeler orada olacak

  • aynen

  • bizde daha 5. sezona geçmedik bizim izlememize daha seneler var ne yazık ki ama güzel bir kızmış diziye ivme kazandırır.daha nice yedilere diyelim.

  • Supergirl adeta facia niteliğinde bir yapımdı zaten tek akılda kalan karakteri canlandıran kız idi...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir