1 Şubat 2005 02:48

Süper Haberler Bitmiyor

Singer'ın kadrosu çok kalabalık

Superman'in dönüşünü uzun zamandır bekliyoruz. Çelik adamın yeni macerası Superman Returns'le ilgili tüm gelişmeleri ilk olarak bu sayfalarda okumuştunuz ve gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Bryan Singer, kendi süper macerasına son olarak Sleepover'dan hatırladığımız Sam Huntington'ı ekledi. Genç oyuncu filmde Daily Planet muhabiri Jimmy Olsen'ı canlandıracak.Brandon Routh'un Superman ve Kevin Spacey'nin Lex Luthor olarak belirmesinin ardından hızlanmasını beklediğimiz Superman hala büyük bir yol katetmemiş olsa da bizim heyecanımız gün geçtikçe artıyor. Huntington'la beraber nerdeyse tüm Daily Planet ekibi de belirdi. Hugh Laurie'nin gazetenin editörü Perry White'ı canlandıracağını, James Marsden'in Richard White'lığa soyunduğunu ve Kate Bosworth'un da Lois Lane için Singer'la görüşmelere devam ettiğini yine bu sayfalarda okumuştunuz. Çelik adamla ilgili gelişmeleri kaçırmamakta kararlıysanız Beyazperde.com'u tıklamaya devam edin.
Yorumlar
  • gelsin artık süperman babamız , onunla büyüdük onunla nefes aldık. gel , ne olursan gel. bin kere değişsen de gel.

  • Jhonny abi okadar az role oynamaz kanımca,o oynarsa Lex Luthor falan olurdu,ama gereği yok,biz onu jack sparrow olarak seviyoruz.Saygılar.

  • anthony hopkin oynicak diye duymuştum ben de babasını... depp de olur... makyajla fekan... ve singer bayaaa bi özeniyor bu filme umarım efsanenin hakkını verir...

  • bi ara johnny depp süperman'İn babasını oynıycak falan diyolardı.. O nooldu acaba?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir