25 Eylül 2009 10:12

Süper Şampiyonlar!

Guillermo del Toro, klasik bilim kurgu dizisi Champions'ı beyazperdeye taşıyor...

Birleşmiş Milletler'e bağlı olarak çalışan üç önemli ajanı taşıyan uçak düşüyor ve ajanları bulan üstün bir uygarlık onlara bazı süper güçler veriyor.Hikaye bugünün izleyicisine biraz tanıdık gelebilir. Fakat aslında bu "giriş" doğrudan 60'ların İngiliz tv dizisi Champions'a ait.Son dönemin parlak yönetmeni Guillermo del Toro diziyi beyazperdeye uyarlamaya hazırlanıyor. Sinema filminin senaryosunu, yönetimini ve yapımcılığını kendisi üstlenecek.Champions, bilim kurgu ve maceranın keyifli bir karışımını ortaya koymayı deneyecek.
Yorumlar
  • Guillermo del Toro iyi iş çıkarıcak kesin diyebilirim önceki yapımlarına bakarak Champions bakalım nasıl olucak.

  • yıl 2008 ve Amerikan sineması gitgide romantizmden,fedakarlıktan ve dostluk gibi duyguları işlemekten iyice vazgeçmiş gibi görünüyor.bilim kurgu filmlerini bende severdim bir zamanlar,ara sıra iyi yapımlar ortaya çıktığında.Ancak şimdi elimizi attığımız yerden bilgisayar efekti,aksiyon ışın kılıçları,gizemli güçlü insanlar çıkıyor.Del toroya en büyük saygım Mimicden kalmadır ki,buna güvenerek filmini merakla bekliyorum...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir