2 Temmuz 2006 09:18

Superman Ağır Ağır

Box Office'ler şenlendi

Superman Returns'ün geleneği bozarak Cuma gününü beklemeden vizyona Çarşamba günü girdiğini duyurmuştuk.Showbiz Data'nın bildirdiğine göre vizyondaki ilk iki gününde 32 milyon dolar hasılat elde eden çelik adam, ilk Cuma'sında da 16.2 milyon dolar gişe gelirine ulaştı.ABD'nin üç günlük büyük bir 4 Temmuz tatiline hazırlandığı hafta içine doğru çelik adam ve dostlarının Box Office listesinin zirvesini kimseye bırakacaklarını düşünmüyoruz. Superman Returns tahmin edilen başarıya adım adım yaklaşırken 20th Century Fox da umulandan fazla başarı gösteren The Devil Weras Prada'sı ile sevindi. David Frankel'in yönettiği, başrollerini Meryl Streep ve Anne Hathaway'in paylaştığı komedini ilk gün hasılatı 9.5 milyon dolar. Fox Pazartesi sabahı 25 milyon dolarlık bir gurur yaşayacak gibi görünüyor.
Yorumlar
  • ya bana kalırsa ne de olsa superman...yani nasıl olursa olsun o bir kült!!! belki gereksiz ama teknolojinin nimetleriyle süslenerek önümüze sürülen çelik adama karşı koymak imkansız!

  • bu filmin çok çok gereksiz olmuş yeniden çekilmesi. neden yeni birşeyler üretip yayınlayamazlar bu amerikan sinemasında. yazık...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir