23 Şubat 2006 16:05

Superman İki Kere Dönüyor

Singer'a bir şans daha

Batman Başlıyor'un devam filmini çekmeye karar veren ve projenin başına yeniden Christopher Nolan'ı geçiren Warner Bros., yeni Superman beyazperdede boy göstermeden Superman Returns'e de devam kararı aldı.Variety'nin haberine göre çelik adamın Superman Returns'ten sonraki filmi için de Brian Singer'ın yönetmen koltuğunda oturması planlanıyor.İkinci film için net bir başlangıç tarihi belirlenmemiş olsa da, Singer'ın Logan'ın Kaçışı'nın yeniden çevrimini tamamlar tamamlamaz çelik adamla yeni maceralara atılacağı tahmin ediliyor.
Yorumlar
  • pantolonun üzerine don giyecek kadar cesur bir adam... geri dönmezse ayıpTI(!).. ama işin cıvkını çıkarmadan bırakmıyolar...devam filminin devamına ne gerek var?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir