10 Kasım 2003 22:00

Superman Kostümü Yapışıyor mu?

Brendan Fraser'ı Superman kostümüyle yalnız bırakın biraz. Karar verecek!

Bu aralar dedikoduların dışında sağlam bir Superman haberi bulmak pek mümkün olmuyor. Ama henüz kesinleştiğine dair resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, rolün Brendan Fraser'a verilme olasılığı oldukça yüksek gözüküyor. Oyuncu ise role sıcak bakmakla birlikte, kafasındaki bazı soru işaretlerini de belirtmeden geçmiyor. Mumya yıldızının role mesafeli yaklaşmasının sebebi, kostümü giydikten sonra bir daha geri dönüşün olmaması...Fraser, her ne kadar dünyanın en fazla sevilen süper kahramanlarından biri olsa da, bu rolü almasının kariyerini negatif yönde etkileyebileceğini düşünüyor. "Kim bu rolü oynarsa, daima onunla anılıyor" diyerek çekincesini belirtiyor.Böyle bir sorun karşısında başvurulacak en önemli kişi, şüphesiz role damgasını vuran Christopher Reeve'den başkası değil. Kariyeri boyunca Superman dışında da karakterleri canlandıran oyuncu, süper kahraman dışında sadece bir filmle hatırlanıyor. O da, James Ivory imzalı Günden Kalanlar. Aslında bu tür bir özdeşleşmenin kötü olup olmadığı da tartışılır. Tek sorun Reeve'e alışan izleyicilere, yeni Superman'i kabul ettirebilmek. Onun dışında insanın karşısına (Faser), nadiren çıkan fırsatlardan biri gibi geldi bize.
Yorumlar
  • MUMYA FİLMİNİN AKTÖRÜ BU ROLU ÇOK İYİ OYNACAĞINDAN EMİNİM SUPERMAN FİLMİNİN BAŞ ROLÜNÜ BRENDAN FRASER VERİLMESİ DAHA İYİ OLUR

  • biraz wücut yaparsa ben keanu reeves derim;neden! ztn matrix te süpermen rolüne bi ön ısınma yapmış gibiydi!siyahları çıkarıp , süpermen kostümüyle düşündüğmde pekte fena olamz! ama fraser clark kent rolünde (superman'ın saf halini)bence ii oynar!

  • Eğer böyle bi teklif olursa düşünmeden kabul etsin.Çünkü diğer filmlerle anılmak başka ama Süperman olarak çok çok başka..Akıllı ol Fraser!!!

  • Superman dünya klasikleri arasinda yerini almış bir film. Bu film yeniden çekilecekse bu rolü oynayacak kişi kesinlikle Fraser olmamalı. Bu rolün altından kalkabilecek hani deyim yerindeyse şöyle delikanlı gibi bie aktör bulsalar hic de fena olmaz hani

  • Bence uyar!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir