25 Temmuz 2003 17:27

Superman Melek Gibi Uçabilir

Superman nihayet yönetmenini buluyor mu?

Aylardır yeni Superman filmiyle ilgili onlarca dedikodu ortaya atıldı. Bunların neredeyse tamamı da zamanın rüzgarına takılarak uçup gitti. Aslında kesin olan bir şey vardı, o da bir Superman filminin çekileceği. Eski dedikodulardan biri bu aralar yeniden gündeme geldi, belki bu gerçekleşeceğine dair bir ipucu olabilir. Yeni Superman filmini yönetmek üzere seçilen kişi büyük bir ihtimalle Charlie'nin Melekleri filmlerine imza atan McG oldu. Yönetmenin projeyi devraldığı ve J.J. Abrams ile senaryo üzerinde çalıştığı söyleniyor.Dedikodular bununla da sınırlı kalmıyor. McG'nin Lois Lane rolü için Drew Barrymore'u istediği de gelen bilgiler arasında. Charlie'nin Malekleri'nde birlikte çalıştığı oyunucu/yapımcının bu role uyup uyumayacağı tartışılır ama McG Superman'i uçurabilecek isimlerden biri gibi gözüküyor. Tabii daha sonra Superman'e bir devam filmi çekmemesi şartıyla..!
Yorumlar
  • ne demek tartışıır DREW yenge her rolün altından kalkar,kimse merak etmesin:)kalbimizde yeri ayrı..

  • yönetmen beni pek ilgilendirmiyor ama değişirse daha iyi olur..ama J.J.ABRAMS çok fazla ilgilendiriyor..ne de olsa ALİAS ın yaratıcısı..bunun iyi olması çok güzel

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir