11 Ekim 2004 00:49

Superman'e Kızkardeş

Warner, süper kahraman sayısını arttırıyor

Warner Bros.'un uzun zamandır süren Superman macerası herkesin bildiği gibi X-Men'in yaratıcısı Bryan Singer'ın transferiyle hız kazandı. Biz kendimizi çelik adamın maceralarına hazırlamaya devam ederken ünlü stüdyo, DC Comics'in bir kahramanını daha, Superman'in dişi versiyonu Supergirl'ü de beyazperdeye taşımaya karar verdi.En son Ben, Robot'un senaryosunu yazan Akiva Goldsman da, daha önce yazmış olduğu Supergirl hikayesini senaryolaştırmakla görevlendirildi bile. Yeni macerasıyla uğraşan ünlü senaristin Supergirl için kafasında belirlediği bir isim bile varmış. ABC'nin ünlü dizisi Alias'ın yıldızı Melisa George.Superman 2005'te beyazperdede olmak üzere yoluna devam ederken süper kızımız da 2006 için kanatlanmış bile. Warner yeni filmi için henüz hiçbir yönetmenle anlaşmadı ancak Goldsman'in adı bile şimdilik işin ciddiyetini anlamak için yeterli. Oscarlı senaristin geçmişinde başka süper maceralar da var. Goldsman, Batman Daima'nın senaryosunu, Batman & Robin'in de hikayesini yazmıştı. Yine de senaristin gelmiş geçmiş en merakla beklenen işi, şu anda yazmakla uğraştığı, tüm dünyada olaylar yaratan Da Vinci Şifresi olsa gerek.
Yorumlar
  • Supergirl ya da superwoman daha önce de uyarlanmıştı film olarak...

  • Bayan arkadaşlar alınmasın ama Kadın Süper kaharamanların tutmadığı ve gişede bi nane beceremedikleri bilinen bi gerçek.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir