25 Eylül 2009 10:12

Superman'i Gören Var mı?

Superman dönecek mi? Belli değil. Hatta bu sorunun cevabını kimse bilmiyor...

Ortalık süper kahramanlardan geçilmiyor. Bu dönemde neden hiçbir yerli sinemacının aklına absürd bir süper kahraman filmi yapmak gelmiyor acaba? Yoksa Recep İvedik bu boşluğu dolduruyor mu?Şüphesiz bütün süper kahramanlar da Batman kadar şanslı değil. Batman, çok izleniyor, çok para kazanıyor, çok seviliyor, filmin kendisi de esas kahramanı kadar kahramanlaştı...Bu arada yakın zamanda dönen bir Superman vardı. Hatırlayacağınız gibi çok fazla beğenilmemiş ve devam filmlerini tehlikeye sokmuştu. O konuda henüz bir kesinlik yok. Stüdyo filme devam etme konusunda kararsız. Hatta ilginç bir çözüm de stüdyo koridorlarında epey ilgi görüyormuş. Superman serisini sil baştan yeniden başlatmak. Yeni bir oyuncu ve hatta yeni yönetmen ile! Kulağa hoş geliyor!
Yorumlar
  • en aynlamıyorum niye Tom Welling oynamıyo supermane en çok yakışan o

  • Yeni süpermen bulmak bu kadarmı zor.Bakın önününzde biri var hemde tam karşınızda. Kim mi ?Smallville dizisinin yıldızı Tom WellingYani dizide Süpermeni tam 7 yıldır oynayan kişi. Karaktere bürünme konusunda sorunda yaşamaz :)Bence biraz uğraşla (estetik ve makyaj) kendisinden gayet iyi bir süpermen olur.Söylemedei demeyim ;)

  • Bildigim kadarıyla :Bryan Singer ın yönetecegi Superman: Man of Steel 2009 da vizyona girecekmiş. şuan için kesin olmamkla beraber bu bilgi yaklaşık bir yıldır mevcut daha oyuncular eklnemedi seneryo eklenmedi..Veee Benim gönlümde geçen WB nin sil baştan yapması ve yeni bir süper kahraman seçmeleri hiçte fena olmaz bir çok oyuncu var.

  • Bence Superman i mavi lenslerle Edward Norton oynasın yada saçlarını siyaha boyatıp Brad Pitt falan...Heralde ancak Brandon Routh kadar Superman olurlar.Neden hiçkimse kabul edemiyo Bryan Singer ın X-Men serisine yaptığını Superman ede yaptığını.Kötü ve devam etmemesi gereken bi film.Hatta biraz daha bekleyip Smallvilledeki Clark Kent imiz Tom Welling in oynicağı yeni bi Superman yapılsa bu söylenenlerden çok daha mantıklı olur...

  • Tabi Warner Bros . bir yandan insanları da ölçüyor , reboot söylentilerini yayarak . Yalnız bugün ben de biraz araştırma yaptım ve adını vermiyorum ama internette bilinen en kapsamlı ve en güvenilir superman sayfasının sahibine gelen bir haberde (WB içinden), Bryan Singerın hala Superman projesinin başında olduğu ve WB tarafından çok beğenilen bir senaryoyu yazarlarıyla çalıştığı(isimleri gizlitutuluyor) ve çekim için diyalogları oluşturduğu yönünde bilgiler gelmiş,bunu da sitesinde açıkladı . Anladığım kadarıyla WB tamamiyle reboot yapmadan bu filmle Donner evreninden supermani çıkartacak ve süregeln çizgi romandaki evrenle bütünleştirecek .Supermanin sorunu iyi olması ve onu sevmeyenlerin nedenide bu . Karizma yaratma veya insanları korkutma gibi düşüncesi yok . İnsanlara göre fazlasıyla idealist ve saf iyiliği temsil eden bir karakter oldugu için sevilmiyor eskisi gibi .

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir