15 Kasım 2011 01:00

Süpertürk F1 pistinde

Süpertürk filminin çekimleri İstanbul Park'ta yapıldı.


Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı'nın hem yönetip hem de başrolde yer aldığı 'Süpertürk' adlı sinema filminin en önemli sahnelerinden biri, geçtiğimiz günlerde İstanbul Park'ta çekildi. Saniyede bin kare çekim yapabilen ve günlük kirası 6 bin lira olan yüksek çözünürlüklü Phantom kamerayla çekilen sahnede; 580 bin Euro'luk Lamborghini Gallardo otomobil kullanıldı. Günlük kirası 2 bin Euro olan araç için hiçbir ücret ödenmediği öğrenildi. Bir gün süren çekimde sürpriz bir oyuncu da yer aldı. Olağanüstü güçleri olan 'Süpertürk'ün hikayesini esprili bir dille anlatan filmde, Tamer Karadağlı'yla birlikte; eski eşi Arzu Balkan, Suna Keskin, Atilla Arcan, Buket Dereoğlu, Necmi Yapıcı, Cem Emüler ve Murat Serezli de rol alıyor.


17 ŞUBAT'TA VİZYONDA

Çengelli iğneyle tutturulmuş pelerini, göğsündeki yıldız arması, elindeki tespihi ve topuklarına bastığı siyah ayakkabısıyla Türkiye'ye özgü bir kahraman olan 'Süpertürk'; 17 Şubat'ta vizyona girecek.


UZAYDAN GELEN 'EKBER'İN HİKAYESİ

Türklere özgü süper kahraman 'Süpertürk' filminin konusu şöyle: Uzayda patlayacak olan bir gezegenden dünyaya gönderilen iki kapsülden biri Amerika'ya, diğeri de Türkiye'nin Küçükköy kasabasındaki çocukları olmayan bir çiftin bahçesine düşer. Kapsülün içindeki bebeği sahiplenerek ona 'Ekber' adını veren çift; bebeğin süper güçleri olduğunu fark eder. 'Ekber' 40 yaşına geldiğinde tüm Türkiye bir anda 'Süpertürk'le tanışır.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir