9 Mart 2012 01:00

'SüperTürk' geliyor

Artık bizim de bir süper kahramanımız var..

Artık bizim de bir super kahramanımız var… Daha doğrusu varmış ama biz bunu yeni öğreniyoruz. Tamer Karadağlı’nın yönetmenliğini yaptığı sinema filminde Süpertürk karakterini de kendisi canlandırdı. Proje tasarımı ve öyküsünü Tamer Karadağlı ve
İzlen Erdem’in oluşturduğu Süpertürk filminin senaryosunu İzlen Erdem kaleme aldı. İZ Prodüksiyon’un yapımcısı olduğu filmin görsel efektleri Digiflame tarafından yapıldı. 16 Mart’ta vizyona girecek filmin dağıtımını Medyavizyon yapacak. Süpertürk’ün kız arkadaşı rolünde ise Arzu Balkan’ı izleyeceğiz. Filmde yer alan diğer oyuncular arasında Suna Keskin, Atilla Arcan, Buket Dereoğlu, Necmi Yapıcı, Cem Emüler ve Murat Serezli bulunuyor. Ayrıca filmin bir de sürpriz çok önemli bir oyuncusu var..


Süpertürk bir Türk super kahramanının nasıl olacağı konusunu beyaz perdeye eğlenceli bir dille taşıyor. Görsel efektleri ve çok özel sahneleriyle önümüzdeki döneme damgasını vuracak olan filmin süpervizörlüğünü Korhan Bozkurt yapıyor.
Türkiye’de durum komedisini yıllardır en iyi şekilde icra eden oyunculardan biri olan Tamer Karadağlı tüm birikimini bu sefer de yönetmenlik koltuğunda oturarak sergileyecek. Süpertürk her yaştan izleyiciye hitap ederken, özellikle çocukların da izleyeceği göz önünde bulundurularak kurgulanmıştır. Tüm ailenin birlikte hoş vakit geçireceği bir film olacaktır.


FİLMDEN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ..


Bir Türk dünyaya bedel, ya Süpertürk?
Kısaca hikaye;
Uzayda patlayacak olan bir gezegenden dünyaya gönderilen 2 kapsülden biri ABD’ye düşerken, diğeri de Türkiye’de Küçükköy kasabasına çocukları olmayan bir karı kocanın evinin bahçesine düşmüştür. Ekber adını verdikleri kapsülün içinde bulunan bebeği sahiplenen çift, kısa sürede bu bebeğin normal bir insandan farklı olarak super güçlere sahip olduğunu fark eder. Yıllar boyu koruma içgüdüsü ile Ekber’in bu güçlerinin başkaları tarafından öğrenilmesini engellerler. Ama 40’lı yaşlarına gelmiş Ekber’in bunu daha fazla saklaması mümkün olmaz ve bir anda tüm Türkiye Süpertürk ile tanışır.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir