30 Kasım 2004 17:40

Sürüden Ayrıldı Kurt Kaptı

Güle güle Leo hoş geldin Matt

Robert De Niro'nun finansal krizler yaşayan ama yine de beyazperdede bir şekilde izleme şansı yakalayacağımızı duyurduğumuz filmi The Good Shepherd'ta bu sefer de oyuncu krizi yaşandı. Nedeni bilinmiyor ama Leonardo DiCaprio ekipten ayrıldı ve yerini Matt Damon'a bıraktı.Oyuncu değişikliği yaşanan filmin mali krizleri de nihayet halledildi ve filmin hem yönetmenliğini hem de yapımcılığını yapacak olan De Niro, Jane Rosenthal ve Francis Ford Coppola'yı sonunda bu filme para yatırmaları için ikna etti. Filmin bütçesi de nihayet açıklandı ve yapımcıların neden bu kadar kararsız olduğu ortaya çıktı. The Good Shepherd yaklaşık 110 milyon dolara mal olacak.Ajan James Wilson'ın gözüyle CIA tarihinin anlatılacağı filmde De Niro ve Damon'ın başrolerde olduğunu biliyoruz ancak şimdilik senaryoyla ilgili daha fazla bilgi verilmiyor. Yeni kahramanımız Damon'ı The Good Shepherd'tan önce Ocean's 12'te ve yine aynı filmden rol arkadaşı George Clooney ile oynadığı Syriana'da izleyeceğiz. Bu arada Damon'ın, Martin Scorsese'nin yeni projesi The Departed'taki başrolü kaptığını da hatırlatalım.
Yorumlar
  • De Niro işini bilir. Gerçi ilk yönetmenlik denemesi olan Günaha Davet filminde pek başarılı olamadı ama bu film konusu itibai ilr De Niro'nun şekillendirebileceği bir film.

  • Şu sıralar altın çağını yaşayan matt damon gittikçe hollywood un zirvesine yaklaşıyor.Hep büyük prodüksiyonların başrolünde görmeye başladık kendisini.Bence krallıkta en büyük rakibi Tom cruise.

  • evet kadro iyi..bakalım nasıl bir film cikacak ortaya.. de niro oyunculugunu yonetmenlikte de kanıtlayabilecek mi?

  • Kadro güzele benziyor ama ondan önemlisi ROBERT DE NİRO nun YÖNETMEN olması...Bakalım oyunculuktaki ustalığını yönetmenliktee gösterecekmi....

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir