1 Mart 2007 13:30

Sürüsüne Bereket

Oscar sonrası haber patlaması...

Her tür başarılı Asya ve Avrupa filminin bir gün Amerika'da yaşayan bir yönetmen tarafından yeniden çekilme "şansı" vardır. Sıra, "En İyi Yabancı Film" Oscar ödülü alan Başkalarının Hayatı filminde. Tüm zamanların en insancıl ve en etkileyici casusluk filmi, İngilizcenin imkanları ile yeniden çekiliyor. Yorum yok.Trainspotting ve Kumsal (The Beach) gibi romanları başarılı bir şekilde uyarlayan sıkı yönetmen Danny Boyle, yeni bir uyarlamaya imza atacak ve Afrika'nın en büyük gökdeleninde geçen bol heyecanlı bir öykü çekecek.Borat'ın yönetmen kuzeni Ash Baron Cohen, Shirley MacLaine ve Olympia Dukakis gibi oyuncularla Poor Thing adını taşıyacak bir sinema filmi çekmeye hazırlanıyor. David Cronenberg'in bilim kurgu başyapıtı Scanners (Tarayıcılar) yeniden çekiliyor. Pojenin arkasında, korku filmi meraklılarının yakından tanıdığı bir isim olan Darren Lynn Bousman var. Dileriz Scanners'ın devam filmlerinden daha parlak bir iş çıkar ortaya!
Yorumlar
  • ya ben anlayamıyorum başkaları yeniden çevrim filmi çekse hiç beyenmezler amerika işin içine girdiğinde bütün ödülleri toplar süpürür.bunun içinde bir iş var hadi hayırlısı.

  • "Hazır" a dağlar mı dayanır ?

  • scanners'ı,şimdiki x-men vari gibi anlatacaklarına şüphem yok.

  • Scanners'ı geçtim ama biraz bekleselerdi Başkalarının Hayatı'nı çekmek için

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir