4 Ekim 2010 00:00

Tabutta ters döndü!

'Kutsal Damacana' filminde kundağa sarılan Ersin Korkut, tabutla suya bırakıldı. Tabut ters dönünce büyük tehlike atlattı

KAYTAN BIYIKLI BEBEK
'Kutsal Damacana' serisinin yeni filmi 'Dracoola' 14 Ocak tarihinde vizyona giriyor! Filmde başrolü oynayan Ersin Korkut, bıyıklı doğduğu için ailesi tarafından cami avlusuna bırakılan talihsiz bir çocuğu canlandırıyor.

EKİP İMDADINA YETİŞTİ!

Rol gereği Ersin'i bulan yardımseverler onu kundağa sarıp bir tabuta koyarak suya bırakıyor. İşte bu sahnede suda yüzen tabut ters dönünce, elleri kolları bağlı oyuncu boğulma tehlikesi atlattı, imdadına ekip yetişti.

Yorumlar
  • (ailesi tarafından cami avlusuna bırakılan talihsiz bir çocuğu canlandırıyor.) demek ki talihsizlik çekimlerde de devam ediyor ...büyük geçmiş olsun.

  • bu kişilere neden rol verilmiş. yazıklar olsun

  • ama gerçekten salakça bişi yapmışlar ya çok güzel hareketler bunların en komiklerinden ona bişi olsaydı sorumlular geceleri vicdan azabından uyuyamazlardı.....

  • o nasıl bir sahnedir yahu ters dönebiliyor :/ şafak sezer varsa izlenir yoksa ı ıh pek ızleyecegımı zannetmıyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir