25 Eylül 2009 10:12

Tahran

Yıldız yapımcı Brian Grazer aradığı yeni projeyi buldu...

Amerikalı bir profesörün İranlı bir genç kızla yakınlaşmasının ardından yaşadıklarını anlatan Tehran isimli projenin hazırlıkları başladı. Filmin yapımını Universal Pictures adına Brian Grazer üstleniyor.Richard Regen tarafından yazılan senaryo, son dönemin en parlak senaryoları arasında kabul ediliyor. Pek çok yapım şirketinin çalışmayı gözüne kestirdiği söyleniyor. Bakalım şanslı yapımcı Grazer bu iddialı projeyi hangi yönetmene emanet edecek? Zaman gösterecek.
Yorumlar
  • münih gibi yanlı taraflı bir film olacağını düşünüyorum.

  • Bu filmi çok merak ediyorum ,çok spekülasyon konusu olucak gibi geliyor.

  • insan düşünmeden edemiyor acaba amerikanın yeni bir Iran politikası mı bu film diye ? amerikaya söylemediğini bırakmayan bir ülkenin neden filmini yaparlarki anlamak zor.konu açıkcası ilginç gözüküyor bakalım perde de nasıl durucak

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir