12 Mayıs 2010 00:00

Takiye'ye tehdit

Gurbetçilerimizi dolandıran şirketlerin hikayesini anlatan ' Takiye ' filmine tehdit mesajları geliyor.

Filmfabrik adına yapımcı Kadir Sözen, bir açıklama yaparak "Takiye filmi vizyona girdikten sonra hem Almanya'da ki ofise hem de Türkiye'de ki ofisimize mail ve telefon üzerinden tehditvari mesajlar gelmektedir.Ayrıca filmi desteklediğini söyleyen Avrupa Türkleri Dayanışma Derneği ofislerine de tehdit telefonları gelmektedir.Gelen bir e-mail filmin İslam düşmanı insanlar tarafından yapıldığını ve yaptırıldığını öne sürüyor.


Oysa film İslam adı altında insanların duygularını sömürüp onlardan ekonomik olarak faydalanmaya çalışan sahtekarların geçek yüzlerini ortaya sermektedir.Son 20 yıldır başta Almanya olmak üzere Batı Avrupa'da yaklaşık 1 milyon insandan toplanan paranın 20 milyar dolar olduğu söylenmekte.Hatta TBMM tarafından kurulan meclis komisyonunun raporuna göre 12 milyar dolar para toplanmıştır.


Filmfabrik olarak biz insanlara büyük acılar,travmalar yaşatmış bu meseleyi kendi doğrularımız,sezgilerimiz ve sinemacı birikimimizle ele alarak bir film olarak tasarlayıp hayata geçirdik ve şu anda tüm Türkiye'de sinemalarda oynuyor.Bu mesajları,tehditleri okudukça ve gördükçe yaptığımız için doğruluğundan bir kez daha emin oluyoruz." dedi.

Yorumlar
  • Müslümanların ellerindeki o paraları alıp onları dolandıran kişiler yine Müslümanlar bir başkası değil ki din iman deyince mangalda kül bırakmazlar her türlü pisliği dolandırıcılığı üç kağıdı'da yaparlar yeşil sermaye haram diye parasını faize vermiyor ama al işte paralarını verdikleri Müslümanların iç yüzü o faizin haramı kadar karanlık bu insanların yaptığı şey sadece şekilsel(paralarını faize vermemek)parasını faize vermez ama yalan söyler hırsızlık yapar başkasının malına göz diker iftira eder başkasının karısına kızına şehvetle bakar peki bütün bunlar o vaiz kadar haram değil mi?

  • müslümanların yeşil sermayelerini toplamak için sinsi bir plan yaptılar ve başarılı oldular bu şirketleri başkaları kurdu herkesin elinden parayı aldı, 30 yıllık birikimler başkaların ellerine geçti.ama o kadar kişinin hakkını nasıl verecekler bakalım tabi inansaydılar bunu yapmazdılar. üç günlük dünyada inanan hiç kimsenin hakkına tenezzül edmez ve korkar.allah onları bildiği gibi yapsın.

  • tehdite pabuç bırakmayın doğrunun peşinden gidin

  • İnsanlar inandıklarından ötesini göremez ! Ellerinden nelerini alırsanız alın...Onlar inandıklarının ötesine taşamaz...Kafir olmaktan korkarlar, şeytana uymaktan korkarlar ama akıllarını ve vicdanlarını kendi yonttukları putlara kaptırmıştırlar. Onlar ne isterse verirler ve helal ile haram etmek ellerinde imiş gibi bir de helal olsun derler...Ya da bu benim hırsızım koruyayım onu şeytanlığına girerler... Ihtinassıratelmüstekim ...

  • bu paraları zorlamı aldılar sizden ?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir