11 Mart 2010 12:45

Taksi Şoförü 2 Dedikoduları

Martin Scorsese'nin klasikleşen filmi 'Taksi Şoförü'nün devamının çekileceği iddiaları reddedildi.

Lars von Trier ve Martin Scorsese'nin biraraya gelişleri, birçok spekülasyonu da beraberinde getirdi. Von Trier'in Scorsese'yi Taxi Driver'ı yeniden çekmesi için ikna ettiği dedikodusu uzun bir süredir konuşulmaktaydı.Von Trier'in kurduğu film şirketi Zentropa'dan, bu dedikoduların doğru olmadığı konusunda açıklama geldi. Screen dergisine açıklama yapan Von Trier'in iş ortağı Peter Aalbaek Jensen, bu dedikoduları Danimarka'da bir sinema dergisinde gördüğünü ama bu haberin hiçbir gerçekliği olmadığını belirtti.Berlinale Film Festivali'nde iki yönetmenin biraraya geldiğini doğrulayan Jensen, bu biraraya gelişin Taxi Driver ile ilgisinin olmadığının altını çizdi.Geçen sene İngiltere'de gerçekleşen bir röportajda, von Trier, "beni film yapmaya iten filmler" isminde bir dizi çekmek istediğini, bu dizi için film yapımcılarıyla görüşerek onlara da etkilendikleri filmleri soracağını söylemişti.
Yorumlar
  • Yani baba 3 e benzer sonu

  • daha iyisini yapabileceklerse yapsınlar bakalım :)

  • taxi driver tüm zamanların en iyi 20 filminden birisidir..bu filmin yeniden çekilmesi, saçmalıktan başka bişey olmaz..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir