27 Mayıs 2005 09:14

Talihsizlikler Sürüyor

Jim Carrey'e film yapmak cesaret ister

Daniel Handler'ın kaleminden, Jim Carrey'nin olağanüstü performansıyla beyazperdeye uyarlanan Talihsiz Serüvenler Dizisi'inde macera bitmedi. Paramount ve yapımcılar anlaşabilirse serüvenlerin devamı çok yakında beyazperdede olacak.Yapım ekibi Walter F. Parkes ve eşi Laurie MacDonald yeni projeleri hakkında IGN FilmForce'a konuşmuşlar ve oldukça dürüst davranmışlar. Talihsiz Serüvenler'e devam edebilmek için en büyük engellerinin para olduğunu söyleyen ikili Paramount'la görüşmelere başlamış. Parkes film hakkında ''Çok pahalı olmayayn küçük bir filmi yapmak kolay ama söz konusu olan Talihsiz Serüvenlerse… Oldukça pahalıya patlayan yepyeni bir dünya yarattık ve Jim Carrey var. Yani bu filme devam etmek istiyorsanız gerçekten böyle bir beklenti olduğundan emin olmalısınız'' diyor.Son yılların en iyi uyarlamalarından olan ve Carrey'nin tüm yeteneğini sergilediği fantastic masalımız Talihsiz Serüvenler'in yeniden beyazperdeye dönme ihtimalinin olması şimdiden heyecanlanmamıza neden oldu.
Yorumlar
  • ben kitabın müptelasıyım.Okumadan önce saçma sapan zannetmiştim.En son Mantar Mahşeri çıktı onu bile okudum.film de güzel ama kitaplar kadar sürükleyici değil.

  • Nedense ben bu filmi çok sevmiştim ne yalan söyleyeyim bu devam kararını da bekliyordum. Umarım olur keşke ilk filmde meryl streep'i solucanlar yemeseydi...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir