15 Kasım 2006 15:39

Tam Bağımsız Tom'un Dönüşü

Robert Redford, Meryl Streep ve Tom Cruise bir gün...

Kendisini bir anda kapı önünde bulan ve artık bağımsız filmlere hizmet edeceğini söyleyen Tom Cruise'un serüvenlerini takip ettiniz mi? Başına gelenleri daha önce haber yapmıştık. Oyuncu bir süre ortadan kaybolduktan sonra nihayet yeni bir proje ile geri döndü: Dikkat çekici sinema filmleri yöneten Robert Redford'un yeni projesi Lions for Lambs Tom Cruise'un bağımsızlığının ilk meyvesi oldu. Filmde kendisine eşlik edecek isim Meryl Streep.Matthew Carnahan tarafından yazılan üç öykülü Lions for Lambs'de Cruise bir senatör, Streep gazeteci, Redford ise bir öğrencisi Afganistan'da bulunan bir profesör olarak karşımıza gelecek. Lions for Lambs'in yapımcıları arasında bulunan Cruise'un ilgilendiği bir başka yapım ise, Spike Lee projesi Selling Time...
Yorumlar
  • Tom bağımsız filmlere dönmekle biraz geç kalmadı mı? Kendisi bu yıl içinde görevimiz tehlike filmiyle kendisini rezil ede dursun bir yandan kate holmes ile olan anlamsız ilişkisi bir yana, bu projeye onun adına galiba en çok ben sevindim. Son cevirdiği iki film gişe yönündne tutsada kariyerini telikeye soktuğuda bir gercek nitekim o filmlerle en kötü oyuncu kategorisinde aday olmuştu. Fazla söyleyecek bir şey bulamıyorum biz onu magnoliadaki gibi veya son samuraydaki gibi gerçekten oyuncu olarak görmek istiyoruz onu. Robert redford da son filmleri an unfinished life vasat bulunsada kimi çevreler beğenmişti filmi. Bu bahsini ettiğimiz kadroda tabiki en dikkat çeken isim meryl streep bu yıl kensi rekorunu egale ederek 14.kez oscara aday gösterilmeyi bekliyor. İnanılmaz bir oyuncu ve oynadığı tüm filmleri sanki kensdisi yaşıyormuş gibi oynuyor. Yani sinemanın en doğal kadınıdır kendisi. Ne diyelim bu projeye çok ama çok sevindiğimi belirteyim umarım fazla geçikme olmadan izleme şansı buluruz.

  • tom cruise inanılmaz bir adam ve mükemmel bir aktördür,ona herşey yakışır.Son samuray filminde onu seyrederken kendisine bir daha aşık oldum diyebilirim.Keşke evlenmeseydi:)

  • Paramount'tan sonra acaba bağımsız filmlerdeki afişlerde sadece kendi adı gözükecek mi ?

  • tom'a herşey yakışır...

  • tom cruzun bağımsız bir filmde rol alması o filmiz bazı şeylere bağlayabilir:) umarım ii bişeyler çıkar

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir