10 Nisan 2007 13:31

Tam Macera

Cem Yılmaz'lı çizgi roman dergisi çıktı...

Çizgi roman dergileri ülkemizde çok uzun ömürlü olmuyor. Çizgi roman okuyucusunun bile yerli çizgi roman üretimini çok fazla desteklemediği düşünülürse, bu devirde yeni dergi çıkaranları cesaretlerinden ötürü tebrik etmek lazım.Dergi dünyasının yeni cengaveri Tam Macera, Cem Yılmaz'lı kapağı ile bayilerde yerini aldı. Derginin ilk sayısında Cem Yılmaz'a özel bir bölüm ayrılmış. Sanatçı için yazılmış bir yazı ile birlikte, Gora'nın ünlü flashback sahnesinin çizimi var.Pan'ın Labirenti üzerine yazılmış bir denemeye ve farklı türlerde pek çok çizgi romana yer veren Tam Macera hakkında ayrıntı bilgiyi derginin sitesinden alabilirsiniz.
Yorumlar
  • bu siteye yeni üye oldum.sinema hakkında bildiklerimi.paylaşmak istiyorum.bilmediklerimide öğrenmek için sizlerden yardım istiyorum.yeni heyecanlarda buluşmak üzere

  • iyi olcek iyi

  • Site tasarımı harika olmuş.Kesin dergide kalitelidir.S T R I P'e rakip geldi desenize :D

  • okuruz valla dergiyi ...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir