25 Eylül 2009 10:12

Tanıdık Teröristler

Alman sinemasının yıldızları Bleibtreu ve Gedeck'i hiç böyle görmediniz!

Alman sinemasının eski gücüne kavuştuğunu düşünenlerin sayısı oldukça fazla. Özellikle sinemanın genç yönetmenleri son yıllarda ilginç çalışmalarla festivallerde ödülleri topluyor. Bu küçük hareketlenme sektörün eskilerini de yeniden kamera arkasına döndürüyor. Uli Edel gibi usta isimler daha iddialı projelerle karşımıza çıkıyor.Yönetmenin Alman terörist grubu RAF'ı (Kızıl Ordu Fraksiyonu) inceleyen Der Baader-Meinhof Komplex projesini daha önce duyurmuştuk.Stefan Aust'un kitabından uyarlanan projeyle ilgili ilk görseller sinema dünyasına dağıtıldı. Ulrike Meinhof ve Andreas Baader'i canlandıran Martina Gedeck ve Moritz Bleibtreu izleyicileri oldukça şaşırtacak gibi gözüküyor.
Yorumlar
  • moritz bleibtreu oynadığı filmlerde kendisini oldukça kabul ettirebilen birisi, aynı zamanda iyi rol kesiyor. martina gedeck'in hiç filmini izlemedim ama, das experiment filmi bile, moritz bleibtreu'nun nasıl bir oyuncu olduğunun göstergesidir benim için. umarız ki, kendisini izlettirebilecek bir film olur.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir