13 Mayıs 2003 23:41

Tanrıkent Ziyaretçi Akınına Uğradı

Nisan ayı sonunda biten İstanbul Film Festivali'nin en çok ilgi gören filmi Tanrıkent oldu. Film, 2300 kişi tarafından izlendi. Gösterildiği bütün festivallerde yoğun ilgi gören ve adeta yılın filmine dönüşen Tanrıkent, geçen yıldan beri adından en çok söz ettiren yapımlardan biri.Film, festivalde gösterilen filmlerden en çok hangisini vizyonda görmek istersiniz? sorulu anketimizde de okuyucularımızdan en çok oy alan film olmayı sürdürüyor. Ayrıca, Vizyonda Görmek İstedikleriniz forumunda da adı en çok geçen filmlerden biri olduğunu belirtmek gerek...Bundan sonrası artık dağıtım şirketlerine kalıyor !
Yorumlar
  • Ben o ziyaretçi akımının içinde bulunamadım.Neden?Çünkü İstanbul'da oturmuyorum ve sorumluluklarım yüzünden de festival kapsamında orada bulunamıyorum yoksa allaha şükür kalıcak yerde var kendimize yetecek kadar paramızda ama olmuyor işte.Bu bağlamda festivalde en çok seyredilen filmler diğer şehirlerdeki sinema meraklılarıyla da buluşmalı.Bursa'ya gelmeli film,samsuna uğramalı ne bileyim izmir adana cabası.Yani burada dağıtımcılara gerçekten çok iş düşüyor gerçi henüz onlar darkonun ve örümceğin bile dağıtımını üstlenecek cesareti bulamadılar fakat o filmlerin belli bir izleyici profili zaten hazırda var korkmasınlar tüm ülkeye dağıtsınlar bu filmleri .Hakkaride dahil buna tüm kara parçaları da...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir