1 Mayıs 2006 10:54

Tanrılar Aramızda

Perseus'un efsane macerası dönüyor

MGM'in klasiklerinden ve 1981'in unutulmaz yapımlarından Clash of the Titans beyazperdeye dönüyor. Variety'nin haberine göre remake'in yapımcılığını üstlenen Warner Bros. yeni filmin senaryosu için Travis Beacham ile anlaştı.81'de Desmond Davis tarafından beyazperdeye taşınan yapımda; Yunan kahramanı Perseus'un maceraları anlatılıyordu. Zeus tarafından kendisine zorlu görevler verilen kahramandan Medusa'nın başı isteniyor ve Perseus kanatlı atı Pegasus'la prensese Andromeda'yı kurtarmaya kadar varan türlü maceralara atılıyordu.81'de Harry Hamlin tarafından canlandırılan kahramanı kimin canlandıracağı henüz belli olmasa da hikayenin bu sefer daha karanlık ve daha gerçekçi olacağı söyleniyor.
Yorumlar
  • mitoLojik öğeLer taşıyan fiLmler beni her zaman heyecanLandırmıştır.bu tür yapımLarın daha sıkça vizyon görmesini diLiyor ve hatta eLLeri değmişken "oidipus"u da yeni nesiL için yeniden çevirmeLerini bekLiyorum...

  • bu tarz filmler nedenine bilmesemde hoşuma gidiyor...mutlaka izleyeceim...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir