7 Temmuz 2003 17:03

Tanrılar Artık Çıldırmayacak

Tanrılar Çıldırmış Olmalı'nın yıldızı hayatını kaybetti.

Tanrılar Çıldırmış Olmalı filmlerinin amatör oyuncusu N!Xau, yaşamını sürdürdüğü Afrika'nın Namibian bölgesinde, tamamen doğal sebeplerden dolayı hayatını kaybetti. 59 yaşındaki oyuncu, serideki Xixo rolüyle tüm dünyanın sempatisini kazanmıştı. 80 yılında sinemaya adım atan ve Tanrılar Çıldırmış Olmalı filmlerinden sonra bir süre oyunculuğa devam eden N!Xau, zamanla eski işi olan çobanlığa geri dönmüş ve hayatının sonuna kadar da ormanda yaşamaya devam etmişti.Tanrılar Çıldırmış Olmalı, ormanda yaşayan bir yerlinin boş bir kola kutusu bulmasından sonra yaşanan absürd olayları anlatan olağanüstü ilgi çekmiş bir komedi klasiği. İlk filmin beklenmeyen başarısından sonra 89 yılında da bir devam filmi çekildi.
Yorumlar
  • Filmin adıGods Must Be Crazy, The (1980)imdb adresihttp://us.imdb.com/Title?0080801üzücü bir gelişme....

  • Yazık...çok da genç ölmüş.Acaba dünyada bu kadar çok fanatiğinin olduğunu biliyormuydu??Bu arada filmin orjinal ismi neydi acaba?Bilenler LÜTFEN bizlerle paylaşsın bu bilgiyi...teşekkürler :)

  • Ya cok uzuldum ya. Bu seriyi cok severdir, her bolumunu defalarca izlemistim. Kasetlerini falan kiralardim hep. :(

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir