27 Temmuz 2005 08:54

Tanrılar Çıldırmış Olmalı

Kratos'un savaşı beyazperdede devam edecek

Universal senenin en kanlı PlayStation oyunlarından biri olan God of War'ı sinema salonlarına taşıma kararı aldı. Variety'nin bildirdiğine göre oyunun film haklarını satın alan stüdyo yapım ortaklığını da Mosaic Media Group ile beraber yürütecek.Geçtiğimiz Mart'ta tüm oyun meraklıların elinde olan God of War'da olaylar Antik Yunan'da yaşanıyor. Savaşçı Kratos olarak yolunuza devam ettiğiniz oyun boyunca Medusa, Hydra ve Kyklops gibi mitolojik canavarla mücadele ediyorsunuz. Gerçek amacınız ise Pandora'nın kutusunu bulup savaş tanrısı Ares'i yok edebilmek.Sony Computer Entertainment tarafından dağıtılan oyunu David Jaffe ve Shannon Studstill geliştirmişlerdi. Ancak filmin senaryosunu kimin yazacağı henüz belli değil. Universal da hem senarist hem de yönetmen arayışlarını hızlandırmış durumda. Dev stüdyoya oldukça pahalıya patlayacağı oyunun grafiklerinden belli olan God of War'da Mosaic Group'un neler yapabileceğini şimdiden merak ediyoruz. En son Batman Başlıyor'la eleştirmenlerden tam not olan stüdyo yakında Brothers Grimm'le bir sınav daha verecek.
Yorumlar
  • bu filme iki kişiden biri gider ya gerard butler yada vin diesel başkası olmaz olması imkansız ayrıca çıkmasını dört gözle yok sekiz gözle bekleyenlerden biriyim...

  • iki oyunuda soluksuz kapatmış biri olarak çıkması için sabırsızlanıyorum :)

  • God Of War un filmi çıkarsa ona en iyi adam Kadir İnanır iyi gider :)))))))))))))

  • Bi türlü çıkmadı şu film.Ne zaman çıkar acaba?

  • keşke god of war oyununun filmi çıksa süper olur çok teşşet bişey olur yaaaa

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir