25 Eylül 2009 10:12

Tanrıların Savaşı

Yönetmen Tarsem, Yunan mitolojisine el atıyor, mitolojik savaş hikayeleri yükselişe geçiyor...

Stilize işlerin görsel yönetmeni Tarsem aradığı projeyi buldu gibi görünüyor. Yönetmen, War Of Gods ile mitojik bir kahramanlık hikayesi anlatmayı deneyecek. Film Atina'nın efsanevi kralı Theseus'un epik hikayesini ortaya koyacak. Kahraman adamlarıyla birlikte büyük düşmanlara meydan okuyacak. Olaylar size de tanıdık geldiyse, filmin 300 Spartalı'nın yapım ekibi tarafından hayata geçirileceğini aktaralım. Dileriz, ortada kayda değer bir senaryo da vardır. Yoksa bu tür projeler, müthiş görselliğinin dışında klişelerin tozunu almaktan öteye gidemiyor.
Yorumlar
  • umarım konsol oyunu olan god of war dan araklama yapmazlar çünkü isimleri birbirine çok yakın ve god of warda bütün mitolojik tanrıları bünyesinde barındırıyordu

  • Mitolojik filmlere bayılırım. 300 spartalı veya Truva gibi değil ama, gerçekten tanrıların ortalıkta fink attığı filmlerden bahsediyorum. Yönetmen klipleri olsun filmleri olsun, bu felsefeye yakın bir kişilik. Görsellik harika olacaktır. Senaryo o kadar önemli değil. Geleneksel mitolojiye dayandırılsın yeter, zaten eski metinlerin altı doludur. İş modernleştirmeye varırsa sulanır. O yüzden günümüz sorunlarına atıfta bulunmak yerine gerçekten "kaçış" filmi olsun. Biraz kafamız dinlensin.

  • Biraz spartalıdaki havanın esmemesi en büyük dileğim,özgün hoş bir yapım beklentim.

  • Tarsem Sing Cell(Hücre)filminde muhteşem bir görsel şölene imza atmıştı.8 yıldır başka bir film çekmedi.Umarım kaliteli bir yapım olur.

  • kesinlikle güzel bir yapıt olacagını düşünüyorum , bekliyorum dört gözle

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir