25 Eylül 2009 10:12

Tanrısız Belgesellere Tepki

Charles Darwin belgeseli hazırlayan Sir David Attenborough nefret mektupları aldığını açıkladı...

Yönetmen Richard Attenborough'ın kardeşi Sir David Attenborough, doğa üzerine hazırladığı belgeselleriyle tanınıyor. Doğabilimci Attenborough bu konudaki yetkin isimlerinden biri. Bilim adamı yakın zamanda Charles Darwin üzerine geniş kapsamlı bir belgesel hazırladı. Konu üzerine katıldığı bir programda, belgeselleri nedeniyle nefret dolu mektuplar aldığını, çalışmalarında Tanrının adını anmadığı için düşman edindiğini açıkladı. Attenborough bu konudaki sorulara doğanın işleyişinin yine doğa ile açıklanabileceği cevabını veriyor.
Yorumlar
  • Bence özgür fikirlere ve yapımlara gerçek manada izin verilmeli.Bu sayede Tanrının varlığını ve neyin doğru, neyin yanlış olduğunu görebiliriz.

  • Yönetmenler için yapılması zor konulardan birisi,çoğu insan hep aynı yöne bakıyor oysa başka yönlere de bakmak gerekir.Ancak bu yollarla gerçeğe ulaşılabilir

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir