15 Temmuz 2004 13:10

Tarantino'ca Aşk

Coppola'nın kalbi Quentin için çarpıyor

Her ne kadar daha birkaç ay evvel Cannes Film Festivali'nde tek aşkım sinema demiş olsa da Quentin Tarantino'nun hayatındaki bir aşk daha ortaya çıktı. Tarantino, Kill Bill Vol.2'nin çekimlerine başladığından beri Sofia Coppola ile berabermiş.1995'te Ucuz Roman ile En İyi Senaryo Oscarını kazanan sıra dışı yönetmene, bu yılın başlarında Bir Konuşabilse ile En İyi Orijinal Senaryo Oscarını kazanmış Sofia'dan daha çok kim yakışır? Her filmiyle olay yaratan Tarantino, Sofia'nın hayatındaki üçüncü yönetmen. Dört yıldır Tersyüz ve John Malkovich Olmak'ın yönetmeni Spike Jonze ile evli olan Coppola, geçtiğimiz yılın sonunda eşiyle yollarını ayırmış, aralıkta da boşanma davası açmıştı.Arkanda Francis Ford Coppola gibi bir baba, yanında Tarantino gibi bir deha, henüz 33 yaşında olan Sofia bu kadar ilhamla çok daha başarılı işler çıkarır.
Yorumlar
  • ONA UMA YAKIŞIR...

  • Tarantino işini bilir. O gelmiş geçmiş en çılgın yönetmendir.

  • bence süper olmuş.. tarantino nun tipi çok şirin ama sofia için aynı şeyi söyleyemeyeceğim yinede umarım beraber bir proje yaparlar ve muhteşem olur......

  • merak etmeyin yakında bunlar da ayrılırlar! evlenseler de ayrılırlar! baksanıza kadına bu yaşta kaçıncı kocada??!!!

  • bunların cocuklarını düşünmek bile istemiyorum.tipsizin teki olur kesin!!!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir