6 Temmuz 2011 00:00

Tarantino'nun yeni filmi: 'Django Unchained'

Quentin Tarantino’nun bir süredir üzerine çalıştığı ve uğrunda “Kill Bill vol. 3″ projesini ertelediği, spagetti western türündeki yeni filmi “Django Unchained”in çekimleri, efsane kadrosu ve merak uyandıran hikayesiyle bu yılın son aylarında başlıyor…

Köle Django’nun, Alman bir ödül avcısı ile güçlerini birleştirerek, kötü kalpli sahip Calvin Candie’den esir karısını geri alma hikayesi olarak tanımlanabilecek bir hikayeye sahip filmde, -son dakikada herhangi bir değişiklik olmazsa- Django’yu Jamie Foxx, Calvin Candie’yi ise Leonardo DiCaprio oynayacak.


Bir önceki Tarantino harikası “Inglorious Basterds” ile Oscar kazanan Christoph Waltz’un Alman ödül avcısı Schultz rolüyle karşımıza çıkacağı filmde, Samuel L. Jackson, Kerry Washington, Keith Carradine ve Treat Williams gibi isimlerin de adı geçiyor.


Gösterim tarihi 25 Aralık 2012 olarak belirlenen filmin önümüzdeki yılın en çok konuşulacak işlerinden olacağı ise şüphe götürmez…

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir