2 Ekim 2003 12:31

Tarantino'ya Çizgi Roman Uyarlaması Demeyin!

Tarantino, çizgi roman filmlerine sıcak bakmıyor. Ve kesinlikle düşünmüyor!

Gözler Quentin Tarantino'da. Kill Bill: Volume 1'ın galasını gerçekleştiren kült yönetmen, sevenleriyle özlem gidermeye hazırlanıyor. Yönetmene, Hollywood'u derinden etkileyen çizgi roman uyarlamaları furyası sorulmuş. Beklendiği üzere Tarantino hadiseye tamamen fanların gözünden bakıyor. Kill Bill'den bahsederken bile, popüler samuray filmlerinin fanı olduğunu ve bu filmlerde sevdiği şeyleri kendi filminde topladığını söyleyen sinemacının açıklamaları ilgi çekici.Yönetmen çizgi roman filmlerine modasına uymayı düşünmediğini söylüyor. Bunun en büyük sebebi ise, filmleri merakla bekleyen ve akabinde derin bir hayal kırıklığı yaşayan çizgi roman hayranlarını memnun etmenin olanaksızlığı. Yapsaydım bile, kendi yarattığım karakterleri eksene alırdım diyerek de sözünü bağlıyor. Filmleri daima çizgi roman etkisi taşıyan ama somut bir uyarlama yapmaktan çekinen Tarantino'nun çizgi roman çılgınlığı üzerine söyledikleri bunlar.Kill Bill: Volume 1'ın ülkemizde ne zaman vizyona gireceği belirsizliğini korumaya devam ediyor!
Yorumlar
  • altından kalkamadığı bir iş göremedim ama istemiyorsa vardır bir bildiği.....

  • Neden kendisi cok yetenekli bir yönetmen, onunda üstesinden gelir bide bu adamın manyak bi görünüşü var ne zaman bi fotoğrafını görsem adam deli gibi poz vermiş...

  • Tamam demeyiz :))))

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir