25 Eylül 2009 10:12

Tarantino'ya Yapımcı Baskısı

Quentin Tarantino'nun yapımcısı, yönetmenden son filmi İsimsiz Kahramanlar'ı 40 dakika kesmesini istedi!

Finansal kriz içinde olan The Weinstein Company'nin geleceği vizyona girecek olan üç filme bağlı: İsimsiz Kahramanlar, H2: Halloween 2 ve Rob Marshall'ın harika bir fragmana sahip olan Nine isimli çalışması. Hal böyle olunca yapım şirketi filmleri daha izlenebilir kılmak için elinden geleni yapıyor. Quentin Tarantino'nun Cannes'da beğenilen 148 dakikalık İsimsiz Kahramanlar filmine de uyarı geldi. Yapımcı nazik bir şekilde filmin 40 dakika kısaltılmasını talep etti. Cannes sonrasında bazı yazarlar filmdeki kimi sahnelerin çok uzun olduğunu yazmıştı.
Yorumlar
  • Kill bill de bu yüzden ikiye bölünmüştü ve iyikide bölünmüştü 2 ayrı heyecan ve haz yaşamıştık. Demekki adam uğraşıyor güzel sahneler çekiyor ve hepsini perdeye aktarmak istiyor ama bu studyoların işine gelmiyor. Sinema salonlarında filmin daha az motor demesi anlamına geliyor bu durum.

  • grindhause da fazla uzun olduğu için izlenmemişti. bence de kısaltılmalı 148 dakika fazla

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir