15 Haziran 2007 09:07

Tarihçi

Drakula ve Da Vinci Şifresi'nin karışımı beyazperdede!

Elizabeth Kostova'nın bestseller romanı Tarihçi, Sony'nin önderliğinde beyazperdeye sıçramaya hazırlanıyor. Yazarın kalın romanını beyazperdeye uyarlama işi, senarist Brad Caleb Kane'e verildi.Vampir mitiyle ilgili bütün tarihsel ayrıntıları içeren Tarihçi, bir genç kızın babasının vampir araştırmalarına devam etmesini konu ediniyor. Araştırmaları kadını yavaş yavaş Kazıklı Voyvoda'ya ve günümüzde yaşayan vampirlere götürüyor.Vampir edebiyatının güçlü eserlerinden biri olan Tarihçi, İnkılap Kitabevi tarafından basıldı. İleride çok ses getireceğine inandığımız proje hakkında ön hazırlık yapmak isteyenler kitaba göz atmayı ihmal etmesin!
Yorumlar
  • şuanda kitabı okuyorum. Çok etkileyici kitapta sık sık istanbuldan türklerden ve osmanlıdan bahsediyor filmi çekildiğinde acaba bizi gerçekten olduğumuz gibi mi yansıtıcaklar yoksa gene sadece çarşaflı kadınlar ve fesli adamlar gösterip karalama kampanyasımı başlatıcaklar film hakkındaki tek kuşkum bu

  • Bu kitap beyazperdeye uyarlanamaz. Ya çok şey atacaklar-ki bu rezalet olur- ya da çok uzun bir film yapacaklar. Eh bu da pek mümkün görünmüyor. Yalnız, ben kitabın "da vinci şifresi" ile neden kıyaslandığını anlayamadım. Tarihçi, roman kalıpları içinde derli toplu bir kitaptır çünkü. Yanlış bir pazarlama taktiği..

  • senaryo olarak süper bir film olmaya aday..bekleyelim ve görelim...

  • kitap gerçekten harikaydı,umarım filmde öyle olur...

  • Bu tarz filimlerin filminden çok kitabı bence daha süper oluyor,zaman ve para yetmiyor ne yazıkki tam kıvamında olmasına ,ama hadi bakalım diyim.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir