29 Kasım 2010 01:00

Tarkan oyuncu oluyor

Peki ünlü şarkıcı nasıl bir rol canlandıracak?

Yeşilçam'a Megastar geliyor! Bugüne kadar birçok film teklifi alan ama hep geri çeviren Tarkan, sonunda yönetmen Erdal Murat Aktaş'a presipte "Evet" dedi. Ünlü popçu, Aktaş'ın, Gelincik Sesleri-Çanakkale adlı filminde rol almayı kabul etti. Megastar, Çanakkale Savaşları sırasında yaşanmış gerçek bir olayı anlatan filmde. Bekir Çavuş adlı bir keskin nişancıyı canlandıracak. Bekir Çavuş'un mücadele ettiği Manchesterlı Tommy'yi ise Yeni Zelandalı Martin Henderson oynayacak.

FİLMİN BÜTÇESİ 10 MİLYON DOLAR
Bekir Çavuş ile Manchester'lı Tommy'nin rekabetiyle, ikilinin yaralandığı zaman hemşire Safiye Hüseyin tarafından tedavi edilmesini anlatan filmin bütçesi 10 milyon dolar. Filmde Safiye Hüseyin'i canlandıracak kadın oyuncunun kim olacağı henüz belirlenmedi. Filmin gösterimi için Avustralya, Almanya, Yeni Zelanda ve İngiltere ile anlaşma yapan yönetmen Erdal Murat Aktaş, galanın ise Çanakkale'de yapılacağını söyledi

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir