25 Eylül 2009 10:12

Tartışma Yaratan Komedyenin Dönüşü

80. Oscar ödül törenini, komedyen ve yazar Jon Stewart'ın sunacağı söyleniyor...

Bütün dünyanın izlediği Oscar ödül töreninin sunuculuğunu üstlenmek sanıldığı kadar kolay olmasa gerek. Bir kere komik olmak zorundasınız, bütün konuklar her an gülmeye ve eğlenmeye hazır olsa da, eğer komik olmazsanız törenin sonrasında basın size yüklenebilir.2006 yılında Oscar ödülleri dağıtılırken aralarda gözüken Jon Stewart'ın başına gelen durum aynen böyleydi. Gecenin sonrasında Stewart'ın Oscar sunuculuğunu beceremediğini düşünenler az değildi. Fakat kaliteli, zorlayıcı esprilere imza attığı da söyleniyordu.Geçmiş geçmişte kalmıştır, bakalım 80. Oscar Ödülleri nasıl geçecek? Henüz net bir şekilde onaylanmamış olsa da, gecenin sunuculuğunu bir kez daha Jon Stewart'ın üstleneceği söyleniyor.Peki ya ödüller? Onları konuşmak için henüz erken...
Yorumlar
  • 2005 Oscarlarını pek fazla hatırlamıyorum ama Jon Stewart'ın Angelina Jolie esprisi dışında aklımda pek bir esprisi kalmamış.Yine de sevdiğim bir oyuncu, eminim bu yeni oscarları iyi sunar.

  • Conan O'Brien yakışır aslında beaa :) tabi jon stewart a kimsenin muhalefet olacağını sanmıyorum ki iddaa lar asılsız deilse kesinlikle çıkmaza girmez..

  • Tabiki heyecanlı bir gece güldüren kişilerin doğal yaklaşımları heyecanı azaltıyor izleyicide hoş etki bırakıyor,sunucu seçimi bence iyi olmamış tam bir felaket bu adam.

  • söylenti idi.fakat bu onaylandı jon stewart resmen 80.oscar töreni sunucusu..bence çok iyi bir seçim olmuş her ne kadar billy crystal istesemde jon stewart çok yerinde ve güzel seçim..

  • Oscar'i boyle adamlarin sunmasi hep hosuma gitmekte..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir