21 Şubat 2006 10:44

Tatil Bitti

Date Movie hızlı başladı Panter direniyor

Amerika'daki dört günlük tatil sona ererken box officeler tatilden faydalanmak isteyen yapımcıların savaş alanına döndü. Box Office Mojo'nun bildirdiğine göre haftasonunun galibi 25 milyon dolarlık açılış hasılatıyla Paul Walker'lı Eight Below.Walker'ın kutuplara yaptığı zorlu yolculuğu ise son yılların başarılı yapımlarını tiye alan Date Movie izledi. Jason Friedberg-Aaron Seltzer ikilisinin yönetmenliğini üstlendiği yapımın açılış hasılatı 22 milyon dolar.Vizyondaki iki yeni yapımı ise 21 milyon dolarla Steve Martin-Jean Reno'lu son Pembe Panter takip etti. En İyi Film dalında Oscar adayı olan dört filmin hala vizyonda olduğu tatilin gişelerdeki diğer başarılı yapımları ise 15 milyon dolarla Curios George, 12 milyon dolarla Son Durak 3, 10 milyon dolarla Firewall.Senenin ödüllü ve iddialı yapımları ise başarılarını sürdürmeye devam ediyor. Vizyondaki 11. haftasonunda Brokeback Dağı toplam hasılatını 72 milyon dolara, 14. haftasında Sınırları Aşmak 116 milyon dolara, Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap ise 287 milyon dolara yükseltti.Oscar adayları açıklandığında gözleri parlayan bazı yapımcılar ise gişe önlerinde o kadar da başarılı değil. 21. haftasında Capote sadece 22 milyon dolar, 9. haftasında Münih 45 milyon dolar, Aşk ve Gurur ise 15. haftasında 38 milyon dolar gişe hasılatı elde edebildi.
Yorumlar
  • Sonunda geldi ama bu haftanın popüler filmi değil İzmir'de sadece bir salonda gösterimde

  • Date Movie bu sezon beklediğim filmlerin başında. Özellikle Alyson'un vereceği performansı düşünüyorum da, bu film inanılmaz olacak.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir