31 Mayıs 2018 22:29

Tatlı Bela, 8 Haziran'da sinemalarda

Komedi türündeki yerli yapımın fragmanı yayınlandıArda, Erdem ve Fırat çocukluk arkadaşı üç kafadardır. Onlar sıradan hayatlarına devam ederken, bir gece kapılarının önüne bırakılan bir bebekle hayatları bir anda değişir. Ela bebeğin kime ait olduğunu bulmaya çalışan üç arkadaş hayatlarında il defa bebek bakmak zorunda kaldıkları için komik durumlara düşerler. Bir yandan Arda, yeni tanıştığı Seren'le yeni bir aşk hikayesine doğru kayarken, minik Ela'nın hiç kimsenin tahmin etmediği hayat hikayesi ile gerçekler ortaya çıkınca olaylar gelişir.


Cem Sürücü'nün yönetmenliğini üstlendiği Tatlı Bela'da başrollerde Gökhan Keser, Serkan Kuru, Eren Pekgöz ve Selen Seyven var. 8 Haziran'da vizyona girecek komedi türündeki yerli filmin fragmanını izleyelim.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir