25 Aralık 2003 22:16

Tatlı Cadı

Nicole Kidman, cadı bir ev kadını oluyor. Üstelik cadılığı biraz farklı. Burnunu oynatması yetiyor!

Amerika'da 1964-1971 tarihleri arasında gösterilen ve bir dönem Tatlı Cadı adıyla bizim televizyonlarımıza da konuk olan Bewitched, beyazperde istikametinde kanat çırpmaya başladı. Elizabeth Montgomery'nin performansı ile hatırlanan tatlı cadı Samantha Stevens rolü için Nicole Kidman ile görüşmeler tatlıya bağlanmak üzere. Bozulması durumunda Alicia Silverstone ve Lisa Kudrow gibi oyuncuların "burun kıvıracağına" kesin gözüyle bakılıyor!Dizi hatırlayacağınız gibi, cadı toplumunun gizli bir üyesi olan Samantha Stevens'in sıradan bir adamla yaptığı evlilikten sonraki aile yaşantısını konu ediniyordu. Doğası gereği büyü işleriyle haşır neşir olan Stevens, gerektiği zamanlarda burnunu oynatarak olaylara müdahele etmekten de geri durmuyordu. Kidman, rol için yapılan çekimlerde en çok bu burun oynatma işinde zorluk çektiğini söylüyor. Sinemayı da büyülemeyi amaçlayan film, Ephron Kardeşler tarafından yazıldı.
Yorumlar
  • nicole kidmanla çok güzel olur da film içinde film biraz acaip olacak...

  • bu film çok güzel olur ama bence lisa kudrow oynasaydı daha iyi olabilirdi.

  • Samanthayı nicole kidmanın oynamasını isabetli bir seçim olarak görüyor ve sworfishe kesinlikle katılıyorum.

  • Soruyorum bir filmde nıcole kidman olucak ve o film kötü olucak bu sizce mümkün mü?tabiki hayır.Arkadaşların söylediği gibi ucuz bir film olacağına inanmıyorum.

  • Mesajınız Var muhteşem bir filmmi :) Neyseee...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir