25 Eylül 2009 10:12

Tavşan Deliği

Nicole Kidman ve Aaron Eckhart, bağımsız Rabbit Hole projesinde buluştu...

David Lindsay-Abaire'in ünlü tiyatro oyunu Rabbit Hole sinemaya uyarlanıyor. Projenin yönetmenliğini, olaylı Shortbus'ın yönetmeni John Cameron Mitchell üstleniyor. Filmde Nicole Kidman ve Aaron Eckhart'ın mutlu bir çifti canlandırması bekleniyor. Çiftin harika yaşamı, kızlarıyla ilgili bir gerçeği öğrenmelerinin ardından bozulmaya başlıyor.John Cameron Mitchell, ödüllü oyunu bizzat kendisinin senaryolaştıracağını, bir kez daha projesini bağımsız sinemanın özgürlüğü içinde çekeceğini açıkladı. Kidman'ın bağımsız sinema serüveni de devam ediyor.
Yorumlar
  • Kadrosunda Nicole Kidman barındıran filmlere nedense hep sempatiyle bakıyorum, ama artık Nicole Kidmanın bir sıcrama yapmasını istiyorum kariyeri şuanda bana göre bir kısır döngüde ilerliyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir