1 Aralık 2010 01:00

Tecavüz mağduru kadınlar Jolie'yi reddetti

Angelina Jolie'nin Bosna'da çektiği filme tepki gösteren savaş kurbanı olan Tecavüz Mağduru Kadınlar Derneği üyeleri, jolie ile görüşmeyi de reddetti.

Bosna'daki savaş yıllarında (1992-1995) geçen bir aşk hikayesini konu alan film çeken Oscar ödüllü Amerikalı oyuncu Angelina Jolie'nin, filme tepki gösteren Tecavüz Mağduru Kadınlar Derneği üyeleriyle Macaristan'ın başkenti Budapeşte'de görüşmek istediği, ancak bu teklifin savaş kurbanı kadınlarca kabul edilmediği öğrenildi.

Angelina Jolie'nin fotoğrafları için tıklayınız..Jolie'nin filminin senaryosuna tepki gösteren, kurduğu dernekle 25 bine yakın tecavüz kurbanı kadının ifadesini toplayarak Lahey'deki savaş suçları mahkemesine gönderen Tecavüze Uğramış Savaş Mağduru Kadınlar Derneği Başkanı Bakira Haseçiç, gazetecilere yaptığı açıklamada, ''Untitled Love Story'' (Adsız Bir Aşk Hikayesi) filmin çekimlerini geçen hafta tamamlayan Oscar ödüllü Ameikalı oyuncu Angelina Jolie'ye kırgın olduklarını açıkladı.

MYNET SİNEMA FACEBOOK'TA.

SEN DE KATIL! "Tıkla Beğen"

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir