12 Temmuz 2005 17:12

Tehlike Artık Görünüyor

Tekrar tekrar sıkıldık

Sony, Ne Yaptığını Biliyorum'u üçlemeye karar verdikten sonra Variety'nin bildirdiğine göre bu kadarla da yetinmedi ve Görünmeyen Tehlike ile Road House'un devam filmlerini de çekmeye karar verdi.2000'de Paul Verhoeven'in çektiği Görünmeyen Tehlike'de bir grup bilim adamının görünmezliği keşfetmeleri anlatılmıştı. Devam filminde de aynı konu işlenecek ancak yönetmen koltuğuna Claudio Fah oturacak. Senaryo Joel Soisson tarafından yazılmış bile.Road House ise 1989'da Rowdy Herington tarafından çekilmiş ve başrolünde Patrick Swayze oynamıştı. İkinci film için henüz bir oyuncuyla anlaşılmış değil ancak bu sefer yönetmen Scott Ziehl.
Yorumlar
  • Yoruma ne hacet.Malcolm x adeta duygularıma tercüman olmuş...Sadece işgüzarlığın daniskası demekle yetineceğim...

  • film olsunda ne olursa olsun

  • Adamlar artık çekilicek film bulamıyorlar valla sona yaklaşıyoruz galiba.....

  • Bence de sıkıntı dan ne yaptıklarını bilmiyorlar ve konu bulmakta gerçekten zorlanıyorlar.Ben daha öncede dedim gelsinler bizim tarihimize el etsınlar ( Kendilerine göre yorumlama yapmadan )

  • İlk filmin beni fazla etkilemediğini söylemek isterim.Ama gerilim sahnelerini artırırlarsa daha iyi bir film ortaya çıkarılabilir.Ama yine de gereksiz olduğunu düşünüyorum böyle bir filmin çekilmesinin.Çünkü ne kadar çabalanırsa çabalansın ilk filmi taklit etmekten istemeseler bile kaçamaacaklar!!!!Daha özgün filmler çekilmesi gerekior.Bu da kola değil tabi.Eeee sabır ister bu işler...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir