20 Mayıs 2005 12:27

Tek Başına

Matrix'i yakalayamasa da Sith sevindirdi

Beklenen film vizyonda… Yıldız Savaşları: Bölüm III Sith'in İntikamı nihayet tüm dünyada vizyona girdi ve Amerika'da daha önceki başarılarını aştı. Amerika'da Çarşamba geceyarısı vizyona giren film sadece geceyarısı seanslarında 16.5 milyon dolar hasılat elde etti.Kolonların Saldırısı'nda aynı seanslarda 6.2 milyon dolar kazanmış olan yapım ekibi için büyük bir zafer anlamına gelen açılış tüm dikkatleri önümüzdeki haftasonunun Box Office listelerine yöneltti bile.Sinema dünyasındaki tek günlük hasılatlara bakıldığında şimdiye kadar yapılmış en iyi açılış Şrek 2'ninkiydi. Ancak bir günde 44.8 milyon dolar kazanan film haftasonu vizyona girmişti. Hafta içi açılışlarda ise zafer 42.5 milyon dolarla hala Matrix Reloaded'ın.Büyük bir rekora imza atacak gibi duran Yıldız Savaşları'nın son filmi Sith'in İntikamı'ndan Pazartesi sabahı gelecek rakamları öğrenmek için şimdiden sabırsızlanmamak mümkün değil.
Yorumlar
  • hazin bir son (mu)

  • İlk gün sonu box-office sonuşları açıklandı. Episode III sadece Amerika'da ilk günde 50.013.859 $ hasılat yapmış. Yani ne açılış rakamlarında Matrix Reloaded'ın ne de günlük hasılatta Shrek 2'nin rekoru yerinde duruyor artık.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir