9 Kasım 2006 10:53

Tekrar Çek Clive!

Seksenler cehennemine dönüş...

Hellraiser'ı hatırlayan var mı? Seksenlerin en sıkı korku filmlerinden biri olarak pek çok devam filmine öncülük yapan efsanevi Clive Barker debut'undan bahsediyoruz.Yeniden yapımlar çağına uygun olarak Barker filmini yeniden projelendiriyor. Senaryosunu ve yapımcılığını üstleneceği yeni Hellraiser'ı kimin yöneteceği ise henüz belli değil. Bu arada Variety'den ödünç alarak hemen bir haber daha ekleyelim: Barker Midnight Train adını taşıyan başka bir projesini Asyalı sinemacı Ryuhei Kitamura'ya emanet etmiş!Pinhead'i izleyiciyle buluşturan ilk Hellraiser, eski bir eve taşınan bir çiftin, cehennemden bela getiren ölü bir adamla olan karışık ve rahatsız edici ilişkisini anlatıyordu. Barker yeni filminin eskisinin güncellenmiş bir versiyonu olmayacağını söylüyor. Sinema, edebiyat ve çizgi roman başta olmak üzere pek çok alanda at koşturan sanatçı, dileriz yanılmaz.
Yorumlar
  • Herşey güzelde clive barker ilk film hariç diğer filmlerde de sadece yapımcı görevini üstlenmişti ve diğer serilerin başarısı ortada,yine eski tas eski hamam bu,barker yapımcı,kalitesiz bir yönetmen ve her yeni seride biraz daha değerini yitirmeye başlayan hell raiser serisi.Tamam clive barker belki artık yönetmenlik görevini üstlenmek istemiyo olabilir ama onada düşen görev filmin yönetmenliğine bir Neil Marshall bir takashi miike ya da ne biliyim sam raimi gibi bi korku ustasını getirmek olmalı.

  • yeni hellraiser ın arkasında Clive Barker varsa, yine iyi bişi çıkar bence...

  • ah yaa en çok üzüldüğüm şeylerden biri 80li yılların sonlarında doğmuş biri olarak şu 80 yılların film atmosferinin soluyamamak korku dan romantizme olsun müziklerle olsun her şeyi ile olsun güzelmişş şimdi olmuyor zaten elm sokağını izliyorum geçen güldüm yani o partide freddynin milleti kesmesi ... neydi o ole abi ya

  • Güzel olacağa benziyor ama.

  • Yeniden çevrimini izlemek isterim....

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir