13 Mayıs 2003 23:41

Tekrar Çevrime Yeni Başlayanlar İçin İtalyanca. Dersimiz: Groundhog Day!

Hollywood'un esaslı Avrupa filmlerini tekrar çevirip, allayıp pullayıp, çoğu kez de eline yüzüne bulaştırarak temcit pilavı gibi sunduğunu bilmeyen mi kaldı. Şimdi sıra, Atlantik'in bizim olduğumuz tarafında. 1993'ün unutulmaz komedisi Groundhog Day, İtalyanlar tarafından tekrar çevriliyor!Harold Ramis'in yönettiği, Bill Murray ile Andie McDowell'in başrol oynadığı orijinal filmde, kendini beğenmiş bir hava durumu sunucusunun, hakir gördüğü bir taşra kasabasında, berbat bir günü tekrar tekrar yaşamak zorunda kalışı anlatılıyordu.Il Giorno della Cicogna (Leyleğin Günü) olarak vaftiz edilen ve 4 milyon Euro'dan fazla bütçesi olan yeni çevrim, Giulio Manfredonia tarafından yönetilecek. "Çizme"nin sevilen oyuncusu Antonio Albanese ise Bill Murray'in yerini alacak.
Yorumlar
  • Üstünden 10 sene geçsin hemen yenisini çevirin.. aman ne güzel.. groundhog day'in yerini tutması imkansız oğlu imkansız..

  • saçma olmuş

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir