13 Mayıs 2003 23:41

Telefon Kulübesinde Bulunan 15 Milyon Dolar

Colin Farrell'in başrol oynadığı Phone Booth (Telefon Kulübesi), aylar süren ertelemenin ardından sonunda ABD'de vizyona girdi ve ilk haftasonunda 15 milyon dolar hasılat yapmayı bildi. Hatırlanacağı üzere filmin ilk gösterimi, Amerika'nın gündemini ciddi biçimde işgal eden keskin nişancı olayı sırasında kamuoyunu rencide etmemek için ertelenmişti ve biz de bu olayı size duyurmuştuk.Bütün bunlar olurken, ABD box-office gelirleri, Irak Savaşı başladığından bu yana düşmeye devam ediyor. 4 haftadır süren trend bu kez de bozulmadı ve en fazla iş yapan 12 filmin toplam box-office'i 84 milyon dolar oldu. Bu da, gişe hasılatlarında geçen yılın aynı dönemine göre %10'luk bir azalmaya karşılık geliyor.
Yorumlar
  • bence bush un yaptığı bir hatayı neden başkaları ödesin? sinemacılar da dahil... mazlumun ahını alan sinemacılar değilki... neyse...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir