23 Mayıs 2006 10:17

Telepati

Rus hükümeti Cillian Murphy'i seçti

Cillian Murphy, Lesley Manning'in Telepathy'sinde başrolü üstlendi. Production Weekly'nin bildirdiğine göre kendisine Natalie Pres, Sam Neill ve Miranda Richardson eşlik edecek.Stephen Volk'un yazdığı senaryoda; Rus hükümetinin gizli deneyleri uğruna ikiz kardeşlerin yaşadıklarını izleyeceğiz. Hükümet dünya dışıyla iletişim kurabilmek için ikizlerin telepati güçleri üzerine bir takım çalışmalar yürütecek.Her ne kadar Gece Uçuşu, Batman Başlıyor, İnci Küpeli Kız gibi birçok yağımla karşımıza çıksa da Cillian Murphy'i 28 Gün Sonra'nın Jim'i olarak anımsamaya devam ediyoruz. İrlandalı genç oyuncunun yeni filmlerini de hevesle bekliyoruz.
Yorumlar
  • ben de cillian murphy yi çok severim. ve bu filmini de merakla bekliyorum.umarım en yakın zamanda breakfast on pluto da gösterime girer.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir