31 Ağustos 2006 16:18

Televizyonda Kaybeden Perdede Kazanır

Lost oyuncusu "Link", 28 hafta sonra setlerde...

Lost dizisinin yıldızı, Matrix serisinin Link'i Harold Perrineau, Beyazperde.com'un favori projelerinden birisine zıplamaya hazırlanıyor. 28 Hafta Sonra filminde bir Amerikan pilotu olarak karşımıza gelecek.Yönetmenliğini Juan Carlos Fresnadillo'nun yapacağı 28 Hafta Sonra'da zombileşme nedeniyle boşaltılan Londra sokakları temiz insanlar tarafından dolduruluyor. Araya ise virüs taşıyan bir vatandaş karışınca, işler çığrından çıkmaya başlıyor.
Yorumlar
  • ozun anlatıcısı.lostu izlemediğim için şimdi öğrendim lostta pynadığını.çok sempatik bir oyuncu.bugüne kadar sinemalarda fazla görünmemesi ilginç.

  • oz da gerçektende çok iyiydi seyirciyi ters köşeye yatırarak diziyi daha güçlü kılıyordu

  • gercekten cok sempatik bir oyuncu inşallah daha ii yerlere gelir

  • evet dreamcatcherin dediği gibi onun yıldızı oz da parlamıştı orda sakat bi mahkumu canlandırıyordu bakalım inşallah yeni projesi iyi bişey olur

  • bu sempatik oyuncunun yıldızı esas hapishane dizisi "OZ" da parlamıştı. dizide hem oynuyordu hemde sanki seyirci de dizinin bir parçası gibi seyirciyle muhabbet ediyordu. çok iyi bir diziydi keşke tekrar yayınlansa...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir