3 Mayıs 2005 14:09

Temel İçgüdü 2 Mahkemelik Oldu !

Yılan hikayesine dönen ve sonunda iptal edilen Temel İçgüdü 2, Sharon Stone'la yapımcıların arasını açtı.Yönetmeni ve aktörleri üzerindeki arayış ve spekülasyonlarla anılan, fakat Stone'un rol alması dışında neredeyse hiçbir unsuru sabit kalmayan proje, geçtiğimiz ay rafa kaldırılmıştı.Stone, olayı rayına oturtamayan yapımcılar aleyhine dava açtı. Film çekilse de çekilmese de, kendisiyle yapılan sözleşme gereği 14 milyon dolar almaya hakkı olduğunu iddia ediyor seksi oyuncu.Mahkeme Sharon Stone lehine karar verirse, filmin "öyle ya da böyle" çekilmesi de gündeme gelebilecek. Çünkü, 14 milyon gibi bir zarara girildikten sonra, ortaya bunu telafi edecek bir ürün çıkartmamanın anlamı kalmayacak yapımcılar açısından.Anlaşılşan o ki bazı oyuncuların temel içgüdüsü para kazanmak olmuş!
Yorumlar
  • ben beğendim yılın en kötü filmi falan seçilmiş die duydum ama bence o göreceli bi kavram..bence sharon iiyiydi..yaşına rağmen harika bi performanstı..

  • Bence izlenilebilecek güzel bir film olurdu....

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir