11 Mart 2010 12:45

Temel İçgüdü'nün Yönetmeni İstanbul'da!

İstanbul Modern Sinema'da "Hollywood Öncesi Bir Hollanda Masalı" başlığıyla 14-22 Kasım tarihleri arasında Paul Verhoeven'in filmleri gösterilecek.

İstanbul Modern Sinema, Hollanda Konsolosluğu ile işbirliğiyle, 14-22 Kasım tarihlerinde yönetmen Paul Verhoeven'ın Hollywood'dan önce Avrupa sinemasına damgasını vuran filmlerini izleyicileriyle buluşturuyor. 14 Kasım Cumartesi günü saat 14.00'te Türk Lokumu filminin gösterimine katılacak olan Paul Verhoeven, gösterim sonrasında soruları yanıtlayacak. Hollywood Öncesi Bir Hollanda Masalı adlı programda, yönetmenin 1971-1983 yılları arasında beyazperdeye taşıdığı altı film gösterilecek. Bu seçki, kariyeri boyunca RoboCop, Gerçeğe Çağrı (Total Recall, 1990), Temel İçgüdü (Basic Instinct, 1992), Yıldız Gemisi Askerleri (Starship Troopers, 1997), Görünmeyen Tehlike (Hollowman, 2000) gibi büyük gişe filmlerine imzasını atan Paul Verhoeven'ın tutku dolu ve özgün sinemasıyla tanışmak isteyenler için önemli bir fırsat. "Hollywood Öncesi Bir Hollanda Masalı" adlı programda İş İştir, Türk Lokumu, Kızın Adı Katy Tippel, Turuncu Asker, Spetters ve Dördüncü Adam başlıklı filmleri gösterime sunulacak.
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir