25 Eylül 2009 10:12

Temiz Temiz!

Renk Yapım jenerasyon kaybına uğramış her tür formattaki video görüntülerini temizleme hizmeti veriyor...

Türkiye'de basılan yerli sinema klasiklerini, dışarda basılanlarla karşılaştrıdığımızda bir fark iyice göze batıyor. Türkiye'de filmler DVD ortamına elden geçirilmeden aktarılıyor. Bir noktadan sonra DVD ve VCD ve hatta VHS arasında da bir fark kalmıyor. Şüphesiz yerli klasiklerin basılmasını bile bir şans olarak kabul etmek lazım, o ayrı. Yine de eski filmleri yenilemek isteyenlerle bir bilgiyi paylaşalım istedik:Renk Yapım, filmlerde oluşan noise, çizik ve benzeri jenerasyon kayıplarını profesyonel yöntemlerle ve broadcast kalitesinde temizliyor. İsteğe bağlı olarak ayrıca Color Correction hizmeti de verilmektedir. Filmleriniz sadece noise düzeltmesi ve çok belirgin yırtıklardan temizleneceği gibi, daha geniş bir çalışma ile film üzerinde sonradan oluşan yırtık ve çizikler tamamen temizlenebilir.
Yorumlar
  • Çok uğraş isteyen ama tertemiz görüntü sunan bir imkan,ama Türkiyede nerde nasıl kimler tarafından uygulanıyor,yaygınmı hiç bir fikrim yok.

  • bu hizmetleri çoktandır türkiyede bekliyoruz ama yapan kim? , yabancılar 1930lu filmleri bile renklendiriyor bizimkilerin yeni 2008 DvDleri bile kalitesiz , bizde türkiyeye kaliteli Dvd istiyoruz , + Bence Vcd piyasadan kalksın nedir bu kalitesizlik

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir