25 Eylül 2009 10:12

Tenten Gelişmeleri

Dedikodular yalanlandı. Tenten serisini Steven Spielberg açıyor...

Merakla beklediğimiz Tenten projesiyle ilgili gelişmeleri bir hatırlayalım. İki kitabın hikayesini harmanlayacak olan ilk filmin çekimleri Eylül ayında başlıyor. Filmin senaryosu Steven Moffat tarafından yazıldı ve animasyon katkılı filmin kadrosunda, Thomas Sangster ve Andy Serkis bulunuyor. Yakın zamanda projeyi seri olarak 25 yıldır hayata geçirmeyi bekleyen Steven Spielberg'ün ilk filmi Peter Jackson'a bırakacağı yazılmıştı. Fakat dedikodular gerçek çıkmadı. İlk filmi Spielberg, ikincisini Jackson çekiyor. Üçüncü filmin şanslı yönetmeni ise henüz belli değil.
Yorumlar
  • Çok değişik, fantastik öyküler bekliyoruz.

  • Tenten çocukluğumun çizgi-filmidir. Hiç unutmadım, unutmayacağım. Çok komik ve eğlenceli bir çizgi-filmdi. Köpeğini de en az Tenten kadar severdim.

  • süper olmuş bu karar,harika çok sevindim.

  • Evet bu haber sevindirici de haberdeki resim neyin nesi??

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir